برای سهولت دسترسی اعضاء سایت به اخبار و نیز استفاده همگانی از اخبار حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، تمامی اخبار سایت های دیگر که از ابتدای بهمن در سایت درج شده است را در صفحه اول با عنوان اخبار عمومی آورده ایم.

     با توجه به حجم زیاد اطلاعات و نیز تکرار مطالب، از تاریخ 94/2/16 کلیه اخباری که از سایتهای دیگر برداشت شده اند بصورت لینک خواهند آمد و فقط اخبار تخصصی داخلی بصورت کامل ارایه خواهد شد.

      به مناسب سالروز تولد حضرت علی (ع) شش کاربر جدید با محدوده اختصاصی تعریف و اطلاعات مربوطه قابل دسترس و بهره برداری قرار گرفت. نام کاربری و رمز ورود هر یک از همکاران برای آنها توسط پیامک ارسال گردید. امیدوارم با هم همکاری خوبی داشته باشیم.

      به مناسب سالروز تولد حضرت علی (ع) سی ایده قدیمی که در سنوات گذشته ارایه شده و هنوز قابلیت اجراء دارد، در بخش ایده ها ثبت گردید. لازم به تذکر است که تمامی ایده ها برای همه همکاران قابل مشاهده نیست و فقط موارد مرتبط مشهود خواهد بود. در صورت همکاری در اجرای این ایده ها، در بخش نظرات اعلام نظر فرمائید.

     به استحضار می رساند که سایت اطلاع رسانی در تاریخ 1394/1/6 راه اندازی و برای استفاده تمامی دوستان قابل بهره برداری شد. لطفاً ضمن تماس با اینجانب، نام کاربری و رمز ورود به محدوده اختصاصی خود را دریافت نمائید.